4N1K 2 On ikiden sonra pdf

4N1K 2 ON İKİDEN SONRA

4N1K 2 On ikiden sonra pdf

Çete tekrar geri dönüş yapıyor ve hikâye kaldığı yerden tekrar devam ediyor. Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan 4N1K romanı oldukça başarılı bir sonuç verdikten sonra serinin ikinci kitabı olan 4N1K 2 On İkiden Sonra’da gene okuyucusuna güzel ve sürükleyici vakit geçirtecek.

Yaprak elinde bulunan listeye uymak zorunda olduğunu biliyor ve bu doğrultuda bir şeyler yapmak istiyor. Ali’de dağılan grubu bir araya toplamak için elinden geleni yapmaya çalışsa da olaylar istediği gibi gitmiyor. Oğuz ise hala ortalığı karıştırmaya devam ederken Gökhan’da küfür sorununu ve aşırı öfkesini kontrol altına almak için psikoloğa gidiyor. Bunlar devam ederken Sinan ise hayalindeki kadını bulmak için hayali bir internet karakteri yaratıyor. Kısacası çetedeki herkes bir şeyler ile uğraşıyor. Tüm bunlar devam ederken Barış, kendisinin çetedekilerin karmaşık hayatı içerisinde bulur ve olaylar ilginç haller almaya başlar. Tabi geçmişten gelen sürpriz ve gizemi çözmekte Yaprak’a kalmıştır.

Oldukça güzel ve hareketli bir roman olan 4N1K 2 On İkiden Sonra ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Seri size güzel ve duygusal anlar yaşatacak.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.