Aeden Pdf oku

Aeden Pdf oku

Oldukça ünlü Fi, Çi, Pi üçlemesinin yazarı Akilah Azra Kohen tarafından yazılan “Aeden” için yeni serinin ilk kitabı diyebiliriz. Kitapta Aeden isimli bir gezegenden ve bu gezegende yaşayan insanlardan bahsedilmektedir. Dünyadan tamamen farklı bir gezegen olan Aeden’de daha çok gezegenlerin yaşadığı sorunlardan bahsediliyor ve “Avatar” filmindeki gibi sıra dışı varlıkların öyküleri anlatılıyor.

Aeden’de her şeyin tam anlamıyla mükemmel olduğu bir gezegendir. Buradaki canlılar birbirleriyle konuşmuyor, bunun yerine telepati kuruyor. Bilim ve teknoloji en üst seviyede, doğada yer alan her hammaddeyi özenle kullanıyorlar. Sonje ve Numi’de burada yaşayan iki varlıktır. Numi’nin bir hedefi vardır ve buna ulaşmak için tek yol; kurucu olarak bilinen ve “Usta” olarak tanımladıkları kişiyle görüşmesidir. Bu amaca ulaşması için Sonje Numi’ye yardımcı olmaya çalışacaktır.

Aeden ile yaşadığımız dünyaya üçüncü bir göz olarak bakma şansı elde edeceksiniz ve yaşadığımız dünyayı ne kadar hor kullandığımızın farkına varacaksınız. Azra Kohen zaten bu tarz toplumsal mesajları vermeyi seven bir yazardır ve bu kitabında da bunu güzel bir şekilde başarmıştır.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.