Gönüllü Sürgünden Zorunlu Sürgüne Pdf

Gönüllü Sürgünden Zorunlu Sürgüne oku

Türk düşünce tarihinin ve siyasi tarihin önemli insanlarından olan Prens Sabahaddin’in tüm detayları, ‘’Gönüllü Sürgünden Zorunlu Sürgüne’’ kitabıyla belirginleşiyor ve bize çok eski zamanlarda yaşanan olayları tekrar yaşatma gayesi duyuyor.
Tarihi geçmişte önemli bir yeri olan Prens Sabahaddin’in bazı önemli röportajlarının yer aldığı eserde Prens’in kitapları, broşürleri ve makaleleri de bizlere fikir sahibi olabilmemiz için geliyor.
Prens Sabahaddin ile ilgili aklınızdaki her şeyi silin ve tarihe ışık tutan bu eserle bilgileri en başından anlamaya başlayın.
Derinlemesine yazılan bu kitapta tüm ayrıntılar yer alıyor, tarih Jön Türkler’e kadar uzanıyor.
İktidarla arasında problemler yaşayan Prens Sabahaddin, fikirle ve ilimle kendini ispat etmiş ve tüm hayatı boyunca bu temelleri esas alarak mücadele etmiş bir doktrin insanıdır. İktidara karşın fikirlerini ve ilimlerini kullanarak fırtınalı bir dönemde kendi gayelerinin peşinden giden Prens Sabahaddin, zamanla kendini geliştiren biri olsa da, önüne birçok engel çıkarılmıştır. Buna rağmen Prens, mücadeleyi bırakmamıştır ve kendi emelleri peşinden emin adımlarla yoluna devam etmiştir.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.