Hüzünlü bir ponçik pdf

Hüzünlü bir ponçik pdf

HÜZÜNLÜ BİR PONÇİK

Çağrı Taner tarafından yazılan Hüzünlü Bir Ponçik adlı eser, yazarın ilk kitabı olma özelliğini taşımaktadır. Samsun doğumlu olan yazar, bu kitapta oldukça kuvvetli bir aşktan bahsetmektedir ve bu aşkı güzel anlatımlarıyla betimleyerek okuyucusuna sunmaktadır. Ana karakteri erkek olan kitapta, sevdiği kadına duyduğu aşkı içimize işleyen bir ana karakterden bahsedilmektedir.

Kitapta hem aşka duyulan özlemden hem de belki de yakaladığı aşkı kaçırmanın verdiği vicdan azabından bahsedilmektedir. Basitçe kitaptan bir alıntı yapacak olursak; “Sen âşık olan bir kadındın. Aşka âşık, aşktan vazgeçmeyen bir kadındın. Geç oldu bunu fark edişim. Bir seçenek olmak, âşık olunan değil, sadece o hissin denek olarak kullanıldığı bir yürek olmak acıtıyor içimi.” kısmı zaten yazarın aşkı tanımlarken kullandığı o naif dili anlatmaktadır.

Kısacası bu kitabı okurken hem kendinizden bir şeyler bulacaksınız hem de tutkulu bir aşkın nasıl olması gerektiğini çok daha net fark edeceksiniz. Belki de bu sayede yakaladığınız fırsatları kaçırmayacak ve aşkın peşinden gidecek cesarete sahip olacaksınız.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.