Korkma iyi bir annesin pdf oku

KORKMA! İYİ BİR ANNESİN

Korkma iyi bir annesin pdf oku

Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal tarafından yazılan “Korkma! İyi Bir Annesin” kitabı ile annelerin kendilerine olan özgüvenini tekrar yerine getiriyor.  Anne olmak ile ilgili ulaşmak istediğiniz tüm bilgilere bu kitaptan ulaşabilirsiniz. Çünkü kitapta iyi bir annenin kim olduğundan değil, nasıl olması gerektiğinden bahsediliyor.

Herkese göre iyi bir anne modeli vardır; televizyon izletmeyen anne, çocuğu yemek seçmeyen anne, sabaha kadar bebek ağlaması olmadan uyuyabilen anne, çocuğunu erkenden tuvalete başlattırabilen anne ve dahası… Aslında bunların hiçbiri iyi bir anne olmaya yetmemektedir ve kitapta bu durum örneklerle açıklanarak annelere ya da anne adaylarına güzel bir dille anlatılıyor. Anneliğinden endişe duyanlarda bu sayede tüm bu düşüncelerden kurtulabiliyor.

Aslında bütün annelerin içerisinde endişeler bulunuyor fakat herkes kendisinin bu konuda yalnız olduğunu hissediyor. Hâlbuki tüm anneler aynı durumlardan geçiyor ve aynı endişeleri yaşıyor. Bu açıdan da bu kitapta Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal okuyucularına bir akademisyen olarak bile iyi anne olunabileceğini çok güzel bir şekilde anlatıyor.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.