Sana Aşk Getirdim pdf oku

Sana Aşk Getirdim pdf oku


Güçlü ailelerden birisi olan Sancaktar ailesinin, bir o kadar da güç sağlayan ağabeyi Mehmet Sancaktar, ailesi için her şeyi yapmaktadır. Yaşam kurallarından asla ödün vermeyen ve olabildiğince ciddi bir yaşantı sürme kararı alan Mehmet Sancaktar, yöneticilik ve sorumluluk konularında oldukça hassas davranarak tüm görevleri yerine getirmeye çalışıyordu.
Fakat bir gün hayatına Komiser Esmer girince, hayatında aşka dair tek umut beslemeyen Mehmet Sancaktar, artık değişme sürecinin ilk adımını atmaya hazırdır.
Huysuz, dağınık ve bir o kadar da rahat tavırlar sergileyen Komiser Esmer, tek gayesi olarak intikamı seçmiştir. Babasının neden intihar ettiğini öğrenmeye çalışan Esmer, bir gün Mehmet Sancaktar ile karşılaşır. Sancaktar, Esmer’e kaybettiği güveni ve sevgiyi vermeye başlayacaktır.
Aşk ve güveni uzun süre sonra tekrar Mehmet Sancaktar’da bulan Esmer, uzun bir aşk yolculuğuna çıkacağını anlamıştı. Meral Kır’ın sürükleyici eserlerinden birisi olan ‘’Sana Aşk Getirdim’’ eserinde aşkın, heyecanın ve intikam hırsının hızına yetişmeniz çok zor olacak.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.