Tarihi Hoşça kal lokantası pdf

TARİHİ HOŞÇA KAL LOKANTASI

Tarihi Hoşça kal lokantası pdf oku

Tarihi Hoşça kal lokantası pdf

Dedemin Bakkalı, Oyuncu Anne ve Ev Yapımı Sihirli Değnek gibi kitaplarıyla tanınan Şermin YAŞAR, yeni öykü kitabı olan “Tarihi Hoşça Kal Lokantası” ile de okuyucularına güzel vakit geçirtiyor. Bu kitapta birçok insana ait pek çok farklı hikaye yer alıyor. Fakat bu hikayelerin ortak bir özelliği yer alıyor; bu hikayelerde yer alan insanlar, hayattan beklediğini alamamış, kendi köşesine çekilmek zorunda kalmış, hayal kırıklarıyla baş başa kalmış insanlardan oluşuyor.

Kitapta toplamda 29 adet hikaye bulunuyor ve her hikayede başka bir insandan bahsediliyor. Kısacası etrafınızda olan fakat sizin hiç fark etmediğiniz insanların yaşam hikayelerine girişler yapılıyor. İnsanların kalbine dokunan bu hikayelerle çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kitap içerisinde özellikle kader, kısmet, nasip gibi kavramlar bulunuyor. Bu kelimeleri sık sık duyacaksınız ve özellikle Yeşilçam filmlerinde yaşanan o güzel konulara şahitlik edeceksiniz. Yazarın ilk öykü kitabı olduğu için kitaba ayrıca özendiği belli oluyor. Güzel vakit geçirmek ve eskiye kısa dönüşler yapmak için bu kitabı gönül rahatlığı ile okuyabilirsiniz.

Yorum Ekle

Required fields are marked *. Your email address will not be published.